Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Amber Heard davalık oldu
Amber Heard davalık oldu
Amber Heard, yeni bir dava ile gündemde.
Magazin 22 Kasım 2016 - 14:39

Eşi Johnny Depp ile olaylı bir şekilde boşanan ve adı bir süre boşanma davasıyla gündeme gelen oyuncu Amber Heard, bu kez yeni bir dava ile gündemde.  Martin Amis uyarlaması bir film olan ‘Londra Fields’de rol  alan Heard’a yapımcılar tarafından “performans ve promosyon yükümlülüklerini ihlal” ettiği gerekçesiyle suçlanarak 10 milyon dolarlık bir dava açıldı.
amber
Pazartesi günü, film yapımcıları Hanley ve Gertner’ın avukatları Los Angeles Yüksek Mahkemesine bir dilekçe sundu ve 24 sayfalık belgede, Amber’in uygun olmayan davranışlarda bulunduğu, gizlilik yükümlülüklerini ihlal ettiği, bazı oyunculuk yükümlülüklerini yerine getirmede başarısız olduğunu ve tanıtım sözleşmesine uymadığı iddia edildi.

amberheard

Martin Amis’in çok satan romanından uyarlanan London Fields, stilistik ve noir gizem türü bir zamanda geçen, durugörü yeteneği ile kendi cinayetini öngören Nicola Six’i konu alıyor. Ölümcül ve cazibeli bir kadın olan Nicola, Billy Bob Thornton, Theo James ve Jim Sturgess’tan birinin kendi katili olacağını bilerek onları kaotik bir örümcek ağının içine çekiyor. Psiko seksüel yapımın kadrosunda Amber Heard’ün yanı sıra eski eşi ünlü oyuncu Johnny Depp, Jason Isaacs, Cara Delevingne ve Jaimie Alexander gibi yıldız isimler alıyor.

İLGİLİ HABERJohnny Depp ve Amber Heard boşanıyorJohnny Depp ve Amber Heard boşanıyor

İLGİLİ HABERAmber Heard, Johnny Depp'ten aldığı tazminatı bağışlayacakAmber Heard, Johnny Depp’ten aldığı tazminatı bağışlayacak

Son güncelleme: 14:41 - 22.11.2016