Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Amine Gülşe ‘Mesut keşke İstanbul’a gelse’
Amine Gülşe ‘Mesut keşke İstanbul’a gelse’
Amine Gülşe dün Mercedes-Benz Fashion Week defilesinde objektiflere yansıdı. Amine Gülşe, bu ay sonunda güzel sürprizlerin olacağını açıkladı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 13 Eylül 2017 - 15:37

Mesut Özil ile aşkları doludizgin devam eden Amine Gülşe de defileyi takip etti. Parmağındaki yüzüğüyle tüm dikkatleri üzerine çeken Gülşe, Mesut Özil ile İstanbul’da ev baktığı yönünde çıkan haberlere ilişkin, “Mesut, İstanbul’a keşke gelse çok mutlu olurum ama Londra’da bir kariyeri söz konusu. Bu süre zarfında birbirimize sürekli destek oluyoruz. İlişkimiz güzel gidiyor, İstanbul’a taşınmayacak. Bu ay sonunda güzel sürprizler var” diyerek kafaları karıştırdı. Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay ise, “Yeni sezonda hem sinema hem de dizi hem de sinema filminde rol alacağım” diyerek hayranlarına müjdeyi verdi. Öte yandan defileyi izlemeye gelen isimler arasında, Amine Gülşe, Başak Sayan, Dilan Deniz, Ebru Şallı, Gökçe Bahadır, Nurgül Yeşilçay ve Özge Özder vardı.

Son güncelleme: 15:49 - 13.09.2017