Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Angelina Jolie ve Brad Pitt çocukla konusunda anlaştı
Angelina Jolie ve Brad Pitt çocukla konusunda anlaştı
Boşanma kararı alan Angelina Jolie ve Brad Pitt, çocukların velayeti konusunda geçici anlaşmaya vardı.
Magazin 1 Ekim 2016 - 14:55

Ayrılma aşamasında olan Angelina Jolie ve Brad Pitt cephesinden anlaşma haberi geldi. İkilinin, çocukların velayeti konusunda geçici anlaşmaya vardığı öğrenildi. ‘Brangelina'nın anlaşmasının, Los Angeles Çocuk ve Aile Hizmetleri'ne cuma günü iletildiği ortaya çıktı.

VELAYET JOLIE’DE

Daily Mail'e konuşan bir kaynak, Angelina Jolie'nin altı çocuğun velayetini aldığını duyurdu. Çocuklara fiziksel şiddet uyguladığı iddiaları ortaya atılan Brad Pitt'in ise çocuklarını bir terapistin gözlemi altında ilk ziyaretini gerçekleştireceği öğrenildi. Ardından gelen ziyaretlerin izlenip izlenmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

UYUŞTURUCU TESTİ İÇİN GÖNÜLLÜ OLDU

Öte yandan 52 yaşındaki aktörün gönüllü olarak uyuşturucu ve alkol testine tabi olacağı ve tüm aileyle birlikte danışmanlık alacağı öğrenildi. Çifte yakın bir kaynak, “Bu geçici anlaşma 20 Ekim'de sona erecek. Bu, karar alma sürecini yapılandıracak tamamen gönüllü bir anlaşma. Hem Brad hem de Angelina aile danışmanlığı almak zorunda kaldılar, her ikisi de ailesinin iyiliği için bunu yapmaya gönüllü oldu” şeklinde konuştu.

Brad Pitt, gözlem altında bir ziyaret gerçekleştirmeye zorlanmadı. Kaynağın aktardığına göre, görüşmenin izlenmesi istenmese de, ünlü çift, Brad Pitt'in çocukları ilk ziyaretinin bir terapist eşliğinde yapılmasına ortak karar verdi. Ama bu Pitt için bir zorunluluk olarak belirlenmedi.

ŞİDDET SORUŞTURMASI

Öte yandan FBI, 14 Eylül'de ailece yapılan seyahat esnasında Brad Pitt'in özel jette alkol alıp sarhoş olduktan sonra 15 yaşındaki Maddox'a fiziksel şiddet uyguladığı iddiasını araştırıyor. Olayın aynı zamanda Los Angeles Çocuk ve Aile Hizmetleri Departmanı tarafından da incelendiği öne sürüldü.

Son güncelleme: 14:59 - 01.10.2016