Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Anne 20. yeni bölüm izle: Zeynep, Turna’yı terk mi ediyor?
Anne 20. yeni bölüm izle: Zeynep, Turna’yı terk mi ediyor?
Anne 20. yeni bölümü bu akşam Star TV ekranlarına gelecek. Hayranları tarafından gözyaşları içinde izlenen ve başrolünde Cansu Dere'nin rol aldığı Anne dizisinde Zeynep ile Turna yaşam savaşı veriyorlar. Zeynep'in trafik kazasından sonra durumu merak ediliyor. Turna ise dondurucundan çıktıktan ve gözlerini açtıktan sonra soluğu Zeynep'in yanında alıyor. Ama Zeynep'in Turna'yı söyledikleri onu gözyaşlarına boğuyor. Anne yeni bölümde Zeynep, Turna'yı bırakıyor mu? İşte Anne 20. yeni bölümü fragmanı, bölüm özeti ve online izleme bağlantısı...
Magazin 21 Mart 2017 - 08:28

Anne dizisi 20. yeni bölümü ile bu akşam Star TV ekranlarında hayranları ile buluşuyor. Başrollerinde Cansu Dere’nin ve oyunculuğu ile herkesin gönlünde taht kuran küçük oyuncu Beren Gökyıldız’ın yer aldığı Anne dizisinde yeni bölümde Zeynep ile Turna’nın yaşam savaşı yer alıyor. Anne son bölümde Zeynep, Turna’yı Cengiz’in elinde kurtarmak için giderken yolda trafik kazası geçirdi. Turna ise Cengiz’in sakladığı buzdolabından son anda kurtarıldı. Zeynep ile Turna’yı şimdi ise daha büyük bir acı bekliyor. Anne 20. yeni bölüm fragmanında Zeynep’in Turna’ya “Seni terkediyorum” sözü izleyenleri ağlattı. Peki Zeynep gerçekten Turna’yı terkedecek mi? Zeynep’in son sağlık durumu ne? Anne dizisi 20. yeni bölümü bu akşam saat 20.00’den itibaren aşağıdaki verdiğimiz Star TV canlı yayın linkinden online izleyebilirsiniz. İşte Anne 20. yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümün konusu…

Anne 20. Yeni Bölüm İzle (21 Mart Salı Star TV 20.00)

 

ANNE 20. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Zeynep Turna'yı kurtarmaya giderken çok ciddi bir trafik kazası geçirir. Hastaneye götürülürken, yolda kalbi duracak kadar ağır yaralanmıştır. Ölüm ve yaşam arasındaki ince bir çizgide gidip gelir. Doktorlar onu hayata döndürmek için ellerinden geleni yaparlar. Bu süreçte doktorlardan gelen açıklamalar kaygıları daha da artırır. Çünkü Zeynep yaşasa dahi eski sağlığına kavuşabilmesi mümkün görünmemektedir.

anne-yeni-bolumCengiz'in dondurucuya kilitlediği Turna da Zeynep gibi ölüme direnir. Şule, Turna'yı dondurucudan çıkartmayı başarır fakat geç kalmıştır. Küçük kız Şule'nin kucağında hareketsiz yatarken Şule sinir krizleri geçirir. Bu arada başına aldığı darbeyle etkisiz hale gelen Cengiz bir anda ortadan kaybolur. Kafa karıştıran bu durum Cengiz'den gelebilecek kötü hamlelerin hala bitmediğine işaret eder.

Zeynep'in kaza geçirdiğini öğrenenler hastaneye koşar. Maalesef beklemekten başka hiçbir şey ellerinden gelmeyecektir. Fakat herkesi bir araya toplayan bu felaket gizli kalmış bazı şeylerin de gün yüzüne çıkmasına vesile olur. Kimin kalbinin kimin için attığı artık dile gelmeye başlar. Duru'nun Ali'ye, Ali'nin Zeynep'e duyduğu aşk gibi…

Bu süreçte kazaya kendisinin sebep olduğunu düşünen Sinan mahvolur. Yaşadığı vicdan azabının etkisiyle bambaşka bir adama dönüşür. Artık her daim kontrollü ve hesaplı hareket eden biri olmaktan çok uzaktır. Bu haliyle herkesi şaşırtacak şeyler yapar. Zeynep'e duyduğu aşkı ilan etmesi de bunlardan biridir.

Her son bir başlangıç ve her başlangıç bir son getirir. Zeynep ve Turna bir arada olmak için verdikleri savaşı acı bir sonla kaybetmiş görünürler. Ancak her şeye rağmen hayat birilerine yeni kapılar açmaya devam edecektir.

Yayın Günü: 21 Mart Salı
Yayın Saati: 20.00