Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Anne dizisi 1. bölümü izle: Melek, ilk bölümde herkesi ağlattı!
Anne dizisi 1. bölümü izle: Melek, ilk bölümde herkesi ağlattı!
Anne dizisi ilk bölümü dün akşam 25 Ekim Salı günü Star TV'de başladı. Japon bir diziden uyarlanan Anne dizisi başrollerinde Cansu Dere, Vahide Perçin ve Gonca Vuslateri yer alıyor. Çocuk oyuncu Beren Gökyıldız, canlandırdığı Melek karakteri ile ilk bölümü izleyen herkesi ağlattı. Küçük bir çocuğun yaşadığı fiziksel ve ruhsal şiddeti ve öğretmeni ile yollarının keşismesi üzerine kurulu olan Anne dizisi ilk bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için haberimizde.
Magazin 26 Ekim 2016 - 09:28

Anne dizisi dün akşam Star TV’de ilk bölümü ile ekranlara geldi. Cansu Dere’nin başrolde oynadığı ve Japon bir diziden uyarlanan Anne dizisinden Melek isimli bir kız çocuğunun gördüğü ruhsal ve fiziksel şiddeti konu alıyor. Cansu Dere, Zeynep karakteri ile Melek’in geçici öğretmeni rolünde. Ve dizide yollarının keşismesiyle hem Zeynep’in hem Melek’i hayatı  bir anda değişiyor. Anne dizisinde Vahide Perçin ise Gönül Aslan rolü ile karşımıza çıkarken Gonca Vuslateri ise Şule Akçay karakterini canlandırıyor. Anne dizisi 1. bölümü kaçıranlar, yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki linke tıklamaları yeterli.

Anne dizisi 1. bölümü izle (25 Ekim Salı)

ANNE DİZİSİ 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Melek yaşadığı her anda mutluluk bulan, küçük dünyasında hayallerle yaşayan bir çocuktur. Zeynep geçici olarak Melek'in okulunda işe başlar ve yolları kesişir. Melek'in annesi Şule için kızı bir yüktür adeta. Erkek arkadaşı Cengiz'e bağımlılığı yüzünden, onun Melek'e yaptığı eziyetlere ses çıkarmaz. Ancak Melek'in durumu Zeynep'in dikkatinden kaçmaz. Okuldan bir öğretmenle bu durumu yakından takip etmeye karar verir. Şule ve Cengiz için zor anlar kapıdadır.

Öte yandan Zeynep, İstanbul'dan gelen bir düğün davetiyesiyle iyice gerilir. Alacağı karar ailesiyle ilişkisini yeniden gözden geçirmesine sebep olacaktır. Melek'e göre sokaklar çoğu zaman evden daha güvenlidir. Yine bir akşam tavşanıyla gezdiği bir gün  başına geleceklerden habersizdir.

Zeynep, üniversiteye yaptığı başvurudan olumlu cevap alır, sonunda idealindeki işi yapacaktır. Ancak hayatın planlardan değil, başa gelenlerden ibaret olduğunu bir kez daha anlayacaktır. Bir gece talihsiz bir olayla hayatları kesişen Zeynep ve Melek dönüşü olmayan bir yola çıkarlar.  Sonunun ne olacağını bilmedikleri bu tehlikeli macerada Zeynep ve Melek başlarına geleceklerden habersizdir.

ANNE DİZİSİ OYUNCULARI

Cansu Dere – Zeynep Güneş
Beren Gökyıldız – Melek Akçay
Vahide Perçin – Gönül Aslan
Gülenay Kalkan – Cahide Güneş
Gonca Vuslateri – Şule Akçay
Berkay Ateş – Cengiz Yıldız
Can Nergis – Ali Tezel
Alize Gördüm – Gamze Güneş
Ahsen Eroğlu – Duru Güneş