Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Anne dizisi 6. son bölüm izle: Melek, Zeynep’i mi Şule’yi mi seçecek?
Anne dizisi 6. son bölüm izle: Melek, Zeynep’i mi Şule’yi mi seçecek?
Anne dizisi 6. son bölümü ile dün akşam izleyicileri ile buluştu. Cansu Dere'nin başrolünde oynadığı Anne dizisi son bölümden kızının peşinden İstanbul'a kadar gelen Şule, gazeteci Ali'den yardım ister. Fakat Ali, Şule'nin istemediği gerçeklerle yüzleşmesini sağlar. Şule, sonunda kızı ile yüzyüze gelir. Melek, annesi Şule ile beraber kaçtığı Zeynep öğretmen arasından seçim yapmak zorunda kalır fakat kimi seçecektir? Anne dizisi 6. bölümü haberimizden izleyebilirsiniz.
Magazin 30 Kasım 2016 - 09:12

Anne dizisi 6. bölümü ile dün akşam Star TV’de ekranlara geldi. Cansu Dere’nin başrolünde oynadığı ve Japon “Mother” adlı diziden uyarlanan Anne dizisi kısa zamanda reytinglerde birinci sıraya yerleşmeyi başardı. Vahide Perçin, Cansu Dere'nin uzun yıllar ayrı kaldığı annesini, Beren Gökyıldız ise Cansu Dere'nin evlat edinmek istediği küçük Melek’i canlandırıyor. Anne dizisi dün akşam yayınlanan son bölümünde Şule, kızı ve onu kaçıran Zeynep öğretmenin peşinde İstanbul’a kadar gelir ve kaldıkları oteli öğrenir. Anne dizisi 6. son bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki linkten seyrederebilirler.

Anne Dizisi 6. son bölüm izle (29 Kasım Salı Star TV)

ANNE DİZİSİ 6. SON BÖLÜMLER OLANLAR

Şule, adım adım Zeynep ve Turna'ya yaklaşır. Zeynep, korku içindeki Turna'yı korumaya çalışırken, kendini hastaneye kaldırılan Gönül'ün yanında bulur. Şule, son çare olarak Ali'den yardım ister. Ali, onu yüzleşmekten korktuğu gerçeklerle karşı karşıya getirince, Şule Zeynep'e daha da bilenir.

Gönül, hastalığını yok sayıp hastaneden çıkmaya çalışırken, Zeynep ve Turna'nın sayesinde hayatının en güzel gününü yaşar.

 

Şule sonunda kızının izini bulur. Turna ile yüz yüze gelen Şule'nin, geçmişi hakkında kimsenin bilmediği gerçekler ortaya çıkar. Yıllarca Şule'nin yanında Melek olarak yaşayan, yeni hayatında Zeynep'le Turna olmayı seven küçük kız için karar zamanıdır. Şule ile Zeynep arasında kalan küçük kızın seçimi herkesi etkileyecektir.

ANNE DİZİSİ OYUNCULARI

Yönetmen: Merve Girgin Aytekin
Senaryo: Berfu Ergenekon

Oyuncu Kadrosu:
Zeynep Güneş: Cansu Dere
Melek Akçay: Beren Gökyıldız
Gönül Aslan: Vahide Perçin
Cahide Güneş: Gülenay Kalkan
Şule Akçay: Gonca Vuslateri
Cengiz Yıldız: Berkay Ateş
Ali Arhan: Can Nergis
Gamze Güneş: Alize Gördüm
Duru Güneş: Ahsen Eroğlu