Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Anne dizisi izleyicileri gözyaşına boğdu
Anne dizisi izleyicileri gözyaşına boğdu
Anne dizisi, ilk bölümüyle izleyicileri gözyaşına boğdu. Melek karakterini canlandıran çocuk oyuncu Beren Gökyıldız, başarılı performansı ile bir kez daha herkesi kendine hayran bıraktı. Anne dizisi, ilk bölümü ile sosyal medyada pozitif yönde olumlu yorumlar aldı.
İmge BALIK
Magazin 26 Ekim 2016 - 11:07

Başrollerinde Vahide Perçim, Cansu Dere ve çocuk oyuncu Beren Gökyıldız’ın yer aldığı ‘Anne’ dizisi  Star TV ekranlarında izleyiciyle buluştu. İlk bölümüyle büyük ilgi gören Anne dizisi, kadrosu kadar konusu ve oyunculuk performanslarıyla da adından söz ettirdi.

Çocuk şiddeti ve istismarını konu alan Anne dizisinin ilk bölümünde büyük beğeni kazanan ise çocuk oyuncu Beren Gökyıldız’ın başarılı performansı oldu. Annesi Şule’nin erkek arkadaşı Cengiz’e olan bağımlılığı yüzünden Melek’in gördüğü hem fiziksel hem psikolojik şiddete ses çıkarmaması ve yürek burkan ağlama sahnesiyle izleyiciyi kendine hayran bırakan Melek karakteri, sosyal medyanın da gündemine oturdu.

annedizi1

Anne dizisi ilk bölümünde Melek’in ‘sevdiğim şeyler’ defterinde yazan ‘Sabundan baloncuk yapmak, yokuşta yuvarlanan top, sandalyede dönmek, yazın yağmur yağması, erimiş dondurma’ notları izleyicinin yüreğini burkarken, Cansu Dere ile karşılıklı performans sergilediği ağlama sahnesi ise adeta izleyenleri dağıttı.

cvo0pq0wgaevl7g

TEPKİ Mİ, ÖZENDİRME Mİ?
Anne dizisini izleyen seyirciler, dizinin konusu olan çocuk istismarı ve şiddetinin aslında Türkiye’nin bir gerçeği olduğunu dile getirerek ‘zengin patronlarını tavlamak için işyerinde türlü entrikalar çeviren kızlar’ dışında bir hikayeye şans verenleri de kutlamayı ihmal etmedi.

goncavuslateri
Ancak izleyicinin dikkatini çeken ve kafalarında soru işareti bırakan bir sahne oldu. Melek karakterine yapılan eziyet sahneleri içinde özellikle çöp poşetine birkaç kez koyulma sahnesi eleştiri oklarına maruz bırakıldı. İzleyiciler, bunun bir özdendirme mi, yoksa tepki sahnesi mi? olduğunu soran paylaşımlarda bulundu.

ANNE DİZİSİ KARAKTERLERİ
Anne dizisinde henüz 5 yaşındayken annesi tarafından terk edilen Zeynep karakterini Cansu Dere, hapse düştükten sonra Zeynep’i bir başkasına emanet eden annesini Vahide Perçin  ve Zeynep öğretmenin şiddete ve istismara uğrayan öğrencisi Melek’i ise çocuk oyuncu Beren Gökyıldız canlandırırken, Melek’in annesi Şule karakterine Gonca Vuslateri, erkek arkadaşı Cengiz'e ise Berkay Ateş hayat veriyor.

vahidepercin
İLGİLİ HABERAnne dizisi 1. bölümü izle: Melek, ilk bölümde herkesi ağlattı!Anne dizisi 1. bölümü izle: Melek, ilk bölümde herkesi ağlattı!

Son güncelleme: 11:12 - 26.10.2016