Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Antalya Miss Eurasia Güzellik Yarışmasının finalistlerini ağırlıyor
Antalya Miss Eurasia Güzellik Yarışmasının finalistlerini ağırlıyor
Tatil beldesi Antalya üçüncü kez düzenlenecek olan Miss Eurasia Güzellik Yarışması'nın finalistlerine ev sahipliği yapacak.
Magazin 13 Mayıs 2016 - 11:30

Belek Boğazkent’te, 10 gün sürecek yarışma kampına başlayan 37 kraliçe adayı, podyum eğitimi alıyor. Günün 8 saatini eğitimle geçiren finalistler, kalan zamanı ise havuz başında ve plajda dinlenerek değerlendiriyor.

belek-ic

Yarışmanın tanıtım broşürleri için kamera karşısına geçen adaylar, ülkelerine özgü geleneksel kıyafetleri ve bikinileriyle poz verdi. Güzellikleriyle dikkati çeken adayların fiziksel özelliklerini anlatan tanıtım kitapçıkları hazırlandı.

belek-ic-2

Jürinin final gecesi seçim yapmasını kolaylaştırması hedeflenen tanıtım kitapçığında, adayların vücut ölçülerinin yanı sıra, bildiği yabancı dil, eğitim düzeyi gibi bilgiler yer alıyor.

belek-ic-3

37 ülkeden kraliçe adayının ön elemeden geçerek katıldığı yarışmanın finali, 21 Mayıs akşamı Alva Donna Exclusive Hotel’de yapılacak.

belek-ic-4