Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arda Kural yaşadıklarını canlı yayında anlattı
Arda Kural yaşadıklarını canlı yayında anlattı
Zor zamanlar geçiren Arda Kural, geçmişte yaşadıklarını canlı yayında anlattı ve sıradan hayatın kendisine iyi geldiğini itiraf etti.
Magazin 10 Ekim 2016 - 16:31

Yaşadığı psikolojik rahatsızlık nedeniyle zor günler geçiren Arda Kural, Renkli Sayfalar’a konuk oldu. Kural, gelecek planlarını canlı yayında anlattı.

“Esenler’de otururduk çocukken… Açıkcası televizyon beni hem mutlu etti, hem mutsuz etti. Çok garip arkadaşlıklar edindim. Rahatsızlıklar yaşamaya başladım. Dostuz, aileyiz diyen insanlarla çalıştım ama araya çıkarlar girince o samimiyetten eser kalmıyıor. Uzak kalayım biraz derken baktım bayağı uzaklaşmışım. Sonra bu yalnızlık hoşuma gitti. Bir dönem ibadet ettim. 7 yıl kadar… Sonra devam edemeyeceğim noktaya geldim. Arka arkaya sürekli bir şey kazanmadım ama dönem dönem beni idare edecek kadar para kazandım.

‘TAŞI ALTIN SANIYOR’ DEDİLER

Hakkımda bir sürü şey çıktı. Cevap vermedim. ‘Deniz taşlarını altın sanıyor’ diyormuşum. Aslı öyle değil. Çakıl taşları buldum, çok şeffaf ve parlaktı. Gidip sordum ‘bunlar değerlendirilir mi’ dedim. O haberler aldı yürüdü. Bana gelecek teklifleri çıkan haberler değil ben engelledim. Haberlerden sonra ‘Seni kazanalım Arda’cım’ dediler. Tam uzaklaştım derken, beni içeri aldılar.

Psikonevroz benim rahatszılığım. Psikolojik depresyonlar, iniş çıkışlar, travmalar… Nelerle karşılaşmışım, nasıl tepkiler vermişim. Çok zor şeyler yaşadım ama toparladım. Ailevi yaşamlar, anne-baba, çevre bu hastalığın ortaya çıkmasında önemli bir rol oynadı.

SOKAKTA YATTIM

Kıvanç şu kadar alıyor, Kenan bu kadar alıyor haberlerini görünce kaçtım. Arkama bakmadan kaçtım. Sanırım dönmeyeceğim. Sıradan hayat bana iyi geldi.  Sokaktada yattım. Ailem de biraz meafe koydu aramıza. Yıldız Parkı’nda uyudum. Büyükçekmece’de arkadaşımın şezlong kiraladığı bir yer vardı. ‘Ben burada kalayım mı’ dedim. İçeri girmek istemiyordum. Bana çok normal geliyor bunlar. Dışarıdan bakıldığında normal bir durum değil gerçekten ama bana iyi geldi.