Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arda Kural yazı orada geçirdi
Arda Kural yazı orada geçirdi
Hayatındaki zorluklarla magazin gündemine gelen Arda Kural, geçmişine bir sünger çekebilmek adına yoğun çaba sarf ediyor.
Magazin 19 Ağustos 2016 - 13:25

Şizofreni tedavisi gördükten sonra uzun bir süre eski hayatına dönemeyen ve zaman zaman magazin gündemine de düşen Arda Kural ekranlara dönecek. İnişli çıkışlı hayatı ile sürekli olarak adından söz ettiren Kural, yaşadığı kötü günlere bir sünger çekmeye hazırlanıyor. Bir dönem yer aldığı projelerle ekranlara damga vuran Arda Kural şimdilerde kendisini spora vermiş. Yeni alışkanlığıyla birlikte moral toplayan yakışıklı oyuncu eski günlerine geri dönmek adına spor salonunda form tutuyor. Yeni bir proje ile ekranlara dönmeye hazırlanan Kural spor salonundaki yoğun çalışma temposu hakkında şunları söylüyor: ‘Sağlığıma kavuştum. Artık formda olmam lazım. Gelen teklifler var. Bunun için yaz sezonunda arkadaşlarım tatil yaparken ben durmadan çalışıyorum' dedi.

arda-kural-ic
Son güncelleme: 13:28 - 19.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.