Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arda Turan 25 bin Euro’luk kıyafet harcamasına açıklık getirdi
Arda Turan 25 bin Euro’luk kıyafet harcamasına açıklık getirdi
Arda Turan 25 bin Euro değerindeki kıyafetleri Bayrampaşa’ya gönderdi haberine açıklık getirdi.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 9 Mart 2016 - 09:40

Barcelona’nın milli yıldızı Arda Turan, önceki akşam İstanbul’a geldi. Nike firmasının milli takım için reklam çekimlerine geldiğini belirten yıldız futbolcu, “2 günlük reklam çekimimiz var, sonra işimizi bitirip döneceğim” dedi. ATV’nin fenomen dizisi “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde rol alan kardeşi Okan Turan’ı değerlendiren futbolcu, “Okan öğrenme aşamasında, çok iyi çalışıyor.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

Ben performansından memnunum, ama tabi ki yönetmen ve senariste sormak lazım” dedi. 23 yaşına giren ve ağabeyinden hediye geldi mi? sorusu karşısında gülen Okan Turan, “En büyük hediye kendisi” diyerek övgü yağdırdı.

REKLAM KURTARMAZ ONLARI

Barcelona forması ile ilk golünü atan Arda Turan, “Daha çok goller olur, çok eğlenceli geçiyor” dedi. İnstagram sayfasında tıraş olurken Göztepe marşı söyleyen Turan, “Ben birçok kulübün marşlarını bilir ve severim. Göztepe’nin de Karşıyaka’nın da marşları güzel” diyerek konuya açıklık getirdi. İzzet Yıldızhan’ın, “Çocuklarım okusun, futbolcu olmasın” sözüne örnek gösterilen milli yıldız, “Futbolculuk güzel meslek, eğitimle giderse daha iyi olur” dedi.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

Bayrampaşalı olan ve 25.000 Euro değerindeki kıyafetleri üzerine olmadığı için mahalledeki arkadaşlarına dağıttığı konuşulan Turan, “Bunlar abartılacak şeyler değil, gönlümden geçiyor. Kardeşlerimin hepsi aslan gibi, bana ihtiyaçları yok” dedi. Kıyafetlerini denemeden almayacağını belirten futbolcu, “Denemeden alacak kadar para yok, reklam falan kurtarmaz onları” diyerek kahkahayı bastı.

 

Son güncelleme: 09:58 - 09.03.2016