Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arda Turan arkadaşının eski aşkıyla beraber!
Arda Turan arkadaşının eski aşkıyla beraber!
Futbolcu Arda Turan'ın Özge Ulusoy ile birliktelik yaşamaya başladığı haberleri üzerine konuşulmaya başlanan Hakan Baş detayı son derece dikkat çekici...
Magazin 26 Eylül 2017 - 09:01

Kısa bir süre önce sevgilisi Aslıhan Doğan‘dan ayrılan ve bu ayrılığı sosyal medya hesabından duyuran Arda Turan’ın 2.5 yıllık bu ilişkisinin ardından Özge Ulusoy’la yeni bir ilişkiye yelken açtığı konuşuluyordu. İddialara göre, ikili 23 Eylül Cumartesi gecesi Cihangir'deki bir gece kulübünde eğlenirken yakınlaştı. Daha sonra Emirgan'da başka bir mekâna gitti ve kulüpten sabaha karşı el ele çıktı. Özge Ulusoy da, Hacı Sabancı'dan 3.5 ay önce ayrılmıştı. Sürpriz aşkın ardından ilginç bir tesadüf ortaya çıktı!

ozge-ulusoy

ARDA TURAN İŞ ARKADAŞININ ESKİ AŞKIYLA…

Özge Ulusoy, 2013-2014 arasında bir alışveriş sitesinin sahibi Hakan Baş ile aşk yaşamıştı. Baş’ın en yakın arkadaşı ve ortağı ise Arda Turan. Başarılı futbolcu Turan ne zaman İstanbul'a gelse Hakan Baş’la birlikte eğlenmeye çıkıyor. Arda Turan’ın en yakın arkadaşlarından biri olan Hakan Baş'ın eski sevgilisiyle yakınlaşması şaşkınlık yarattığı kadar yadırgandı.

Son güncelleme: 17:53 - 29.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.