Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arda Turan sosyal medya paylaşımı yaptı, gelen yorumlar şaşırttı
Arda Turan sosyal medya paylaşımı yaptı, gelen yorumlar şaşırttı
A Milli Takım kaptanı Arda Turan, Hırvatistan maçı sonrasında paylaştığı selfieye öyle yorumlar aldı ki...
Magazin 14 Haziran 2016 - 09:36

Geride bıraktığımız pazar günü Euro 2016 kapsamında ilk maçına çıkan Milli Takım, ne yazık ki rakibi Hırvatistan karşısında başarılı bir oyun ortaya koyamadı ve sahadan yenilgiyle ayrıldı. Herkesin büyük beklentiler içinde olduğu futbolcuların kötü bir performans sergilemesinin ardından futbol otoriteleri pek de iyi konuşmazken, sosyal medya Türk Milli Takımı’na ağır eleştiriler yönelten yüzlerce paylaşımla doldu. Milli Takım’ın kötü oyununa karşı tepkisini fırsat bulduğu her platformda gösteren seyircilerin hedeflerinden biri de Arda Turan’ın sosyal medya hesabı oldu. Yakın bir arkadaşıyla birlikte sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşan ve altına da, “Hayattaki en eski sadık dostum benim nice senelere olsun @egementurk” yazan Arda Turan bir anda Hırvatistan maçını ve futbolculuğunu eleştiren yüzlerce yorumla karşı karşıya kaldı. İşte Turan’ın paylaşımının altına gelen yorumlardan bazıları:

arda-turan-ic

Kalede: Babacan defans:G.gönül,Semih Kaya,Hakan Balta, Caner ön libero:M.Topal,Oğuzhan ortasaha: Olcay Şahan, Volkan Şen,Calhanoğlu forvet:Cenk Tosun veya Burak olmalıydı Hırvat maçında.

Maşallah abi senin her dostun da sadıkmış.

Futbol oynayın futbol.. Karı gibi top oynamayın takım oyunu oynayın yapamayınca kendinizi yemeyin.. Mücadele edin başarılı olun, futbol oynayıp yenilin şerefinizle yenilin ayıp be ayıp.

Yine fotoğraf paylaşmaya başlamışsın yazık. Hırvat maçında yürüyecek halin yoktu sahada… Kendine gel ,bu gidişle Barcelona yollar seni

İşiniz gücünüz selfie çekip hava atmak. Bu tarz şeylerle uğraşmayın, kafanızı oyuna verin biraz Arda! Şaşırtıyorsun bizi tek güvendiğimiz sendin sen de hayal kırıklığı yaşattın bize.

Cuma günü en az 1 puan istiyoruz

Arda’nın aldığı parayı ben alsam ben de savaşmam. Hırs yok bir şey yok. Kaybedeceği bir şey yok. Öyle zaman geçsin helal size

Sana Barselona’nın yedek kulübesi bile fazla bu kibirle artist. Top oyna top. Milyonlar sana bakıyor.

Son güncelleme: 09:38 - 14.06.2016