Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arda Turan Tahir Küçel’i son yolculuğuna uğurladı
Arda Turan Tahir Küçel’i son yolculuğuna uğurladı
Barcelona’da forma giyen milli yıldız Arda Turan, geçen Cumartesi Sarıyer’de şüpheli ölümüyle sevenlerini üzen yakın arkadaşı Tahir Küçel’i dün son yolculuğuna uğurladı.
Magazin 17 Mayıs 2016 - 16:58

Sarıyer'de bir inşaatın bahçesinde yaralı halde bulunup götürüldüğü hastanede hayatını kaybeden Tahir Küçel (31) için dostları dün son görevini yapmak için Levent Afet Yolal Camii'nde biraraya geldi.
arda-
Haluk ve Saffet Ulusoy'un akrabası olan genç işadamının cenaze törenine Barcelona'da futbol hayatını devam ettiren Arda Turan da katıldı. Oldukça üzgün olduğu görülen futbolcu, “Çocukluk arkadaşımdı çok üzgünüm. Söylenecek bir yey yok” diye konuştu.

Küçükel'in cenazesinde Haluk ve Saffet Ulusoy taziyeleri kabul ederken, Arda Turan son yolculuğuna uğurladığı dostunun cenaze namazını ön safta kıldı. Cenazeye Mehmet Ağar,Buse Terim, Volkan Bahçekapılı, Burcu Esmersoy, Mehmet Aslan gibi isimler yer aldı.

buse-burcu

Küçükel öğle namazına müteakip kılınan cenaza namazı sonrası Ulus Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Son güncelleme: 17:05 - 17.05.2016