Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arda Turan’ın başarısızlık nedeni Sinem Kobal mı?
Arda Turan’ın başarısızlık nedeni Sinem Kobal mı?
Güzel oyuncu Sinem Kobal, sosyal medya hesabına gelen yorumlarla adeta çileden çıkmış.
Magazin 19 Haziran 2016 - 11:25

A Milli Takım oynadığı futbolla eleştirilirken, eleştiri oklarının hedefinde teknik direktör Fatih Terim ve Milli Takım kaptanı Arda Turan bulunuyor. Bu iki isim futbol eleştirmenleri tarafından kıyasıya eleştirilirken, en sert tepkiler de hiç şüphesiz sosyal medya kullanıcıları üzerinden oluyor.

İLGİLİ HABERArda Turan sosyal medya paylaşımı yaptı, gelen yorumlar şaşırttıArda Turan sosyal medya paylaşımı yaptı, gelen yorumlar şaşırttı

Milli Takım’ın aldığı mağlubiyetler sonrasında iyiden iyiye sinirlenen ve tepkilerini göstermek için her türlü mecrayı kullanan isimler kimi zaman kantarın topuzunu da kaçırıyor. Öyle ki Arda Turan’a yönelik tepkiler çığ gibi artarken, arada Sinem Kobal da eleştirilerden nasibini almış. Bir dönem Arda Turan’la evliliğin eşiğinden dönen ve geride bıraktığımız mayıs ayında Kenan İmirzalıoğlu ile evlenen güzel oyuncu instagram sayfasına gelen, “Arda senin yüzünden gol atamadı.Keşke daha sonra evlenseydin” yorumuyla adeta çileden çıkmış. Kobal bu tarz yorumları silmekle yetinmemiş atan kişileri de listesinden engellemiş.