Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arda Turan’ın yeni yatırımı
Arda Turan’ın yeni yatırımı
İspanya'daki performansı ve Milli Takım kadrosuna çağrılmamasıyla gündemde olan Arda Turan'dan yeni yatırım...
Magazin 11 Ekim 2016 - 10:16

Atletico Madrid takımından Barcelona’ya geçen yıl 41 milyon Euro’ya transfer olan Arda Turan, sezonluk 8 milyon Euro’ya imza atmıştı. Ünlü futbolcunun yıllık reklam geliri 6 milyon Euro’yu aştı. Yatırımını emlak ve e-ticarete yapan Arda Turan bu kez Levent’te daire aldı. 29 yaşındaki milli yıldız; Bayrampaşa, Bahçeköy, Büyükçekmece’den sonra Kanyon binasından rezidans aldı. Sabah’ın haberine göre ünlü futbolcu, lüks daire için 4.5 milyon lira ödedi.

Kazandığı parayı gayrimenkule yatıran Turan, ‘Arşiv’ adında esnaf lokantası açmıştı. En çok kazanan Türk futbolcuların başında gelen Turan, anne-babası rahat etsin diye Büyükçekmece’de villa almıştı. Aile, yıllardır oturduğu Bayrampaşa’yı özleyip geri dönmek isteyince Arda lüks villayı kiraya verip eski semtlerinden daire almıştı. “Ailem Bayrampaşa’dan başka yerde rahat edemez” diyen Turan’ın doğup büyüdüğü semtte arazi satın aldığı ve iki blokluk bir site inşaatına başlandığı biliniyor.