Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arda’dan yalnız özçekim
Arda’dan yalnız özçekim
Arda Turan Şişli'de sahip olduğu Arşiv adlı esnaf lokantasının açılışı için İstanbul'a geldi.
Emre ÇEVİK
Magazin 26 Şubat 2016 - 07:31

Emre Belözoğlu, Hamit Altıntop’la birlikte Arşiv’de akşam yemeği yiyen Turan, daha sonra soluğu İstanbul gecelerinde aldı. İlk olarak Karaköy’de bulunan Mitte adlı mekana giden ünlü futbolcu, mekan çıkışı görüntülendi.

Foto: Emre Çevik - Arda Turan
ÖZÇEKİM YAPTI

Hayranlarıyla tek tek özçekim yapan Arda Turan, basın mensuplarıyla da toplu olarak özçekim yaptı. Bir muhabirden telefonunu rica eden milli futbolcu özçekim yaptı. Daha sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan futbolcu “Bir günlüğüne İstanbul’a geldim. Biliyorsunuz yeni bir dükkan açtık bugün. Onu görmek için İstanbul’dayım” açıklamasını yaptı.

Foto: Emre Çevik

UFAK BİR KAZA ATLATTI

Sevgilisi Aslıhan Doğan’dan ayrıldığı yönünde çıkan dedikodular hakkındaki sorulara Arda Turan cevap vermek yerine güldü.

Foto: Emre Çevik

Mekanı bir arkadaşının kullandığı araçla terk eden Arda Turan, içinde bulunduğu aracın kendi aracına park sorunu yüzünden geri geri gelirken vurdu. Arda Turan arkadaşına dönerek esprili şekilde “Gitti bizim araç. Geldi benim arabaya vurdu, iyi mi?” dedi.

Son güncelleme: 08:15 - 26.02.2016