Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ariel Winter: Annem çıplak sahnelerde oynamamı kabul ederdi!
Ariel Winter: Annem çıplak sahnelerde oynamamı kabul ederdi!
Modern Family dizisinden tanıdığımız Ariel Winter, The Hollywood Reporter'a verdiği röportajda dikkat çekici açıklamalarda bulundu.
Magazin 17 Eylül 2017 - 08:18

Annesi Crystal Workman’ın kendisini bir çocukken bile yaşından çok büyük hatta bir genç kadın gibi giydirdiğini belirten Winter, “Annem yedi yaşından beri bana mini etekler ve derin kesimli kıyafetler giydirirdi. Henüz 12 yaşındayken insanlar benim 24 yaşında olduğumu sanırlardı. Eminim ki o yaşlarda çıplak sahnelerde oynamam gerekseydi annem büyük bir olasılıkla bunu da kabul ederdi” diyerek sözlerini sürdürdü. 19 yaşındaki Winter “Henüz 12 yaşındayken beni 24 yaşında zannederlerdi” dedi.

TACİZ EDİLDİĞİ GEREKÇESİYLE EVİNDEN AYRILMIŞTI

Ariel Winter, annesiyle zorlu bir yasal süreç de yaşamıştı. 2012 yılında taciz edildiği gerekçesiyle annesinin evinden ayrılan Winter iki yıl önce de annesiyle olan bağlarını hukuksal olarak da kesmişti. Ariel Winter o dönemde kendisinden 22 yaş büyük ablası Shanelle Gray’in evine taşınmıştı.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.