Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arif Sağ’ın eşi Yıldız Sağ sonsuzluğa uğurlandı
Arif Sağ’ın eşi Yıldız Sağ sonsuzluğa uğurlandı
Geride bıraktığımız hafta sonu 46 yıllık eşi Yıldız Sağ'ı kaybeden Arif Sağ, eşini son yolculuğuna uğurladı.
Magazin 19 Ekim 2016 - 13:33

Bir süredir kanser tedavisi gören sanatçı Arif Sağ’ın eşi Yıldız Sağ son yolculuğuna uğurlandı. Yakalandığı amansız hastalığı yenemeyen Yıldız Sağ için Karacaahmet Cem Evi’nde cenaze töreni yapıldı. Arif Sağ’ın ayakta durmakta zorlandığı cenazede Arif Sağ’ı ailesi, sevenleri ve yakın dostları yalnız bırakmadı.

arif-sag-ic-3

Cemevi’nde düzenlenen cenaze merasiminin ardından Karacaahmet mezarlığında toprağa verilen Yıldız Sağ’ın cenaze törenine katılan isimler arasında Orhan Gencebay da vardı.

arif-sag-ic-9

Yaşanabilecek tahlisiz bir olaya karşı geniş güvenlik önlemlerinin alındığı, polislerin görev yaptığı cenaze töreninde Arif Sağ’a sarılarak teskin eden Orhan Gencebay, Sağ ailesine baş sağlığı diledi.

arif-sag-ic-2

Cenaze törenine katılan isimler arasında Berhan Şimşek, Sıtkı Süreyya Önder, fikri Sağlar gibi politika ve sanat dünyasından pek çok isim vardı.

yildiz-sag-icArif Sağ'ın eşi ve aynı zamanda “Sevemedim Kara Gözlüm” adlı eserin bestecisi Abdullah Nail Bayşu'nun kızı olan Yıldız Sağ, bir süredir İçerenköy'deki Bayındır Hastanesi'nde kanser tedavisi görüyordu.

arif-sag-ic-8

Yıldız Sağ, yapılan tüm müdahalele karşın kurtarılamadı.

arif-sag-ic
Son güncelleme: 16:03 - 19.10.2016