Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arka Sokaklar yeni bölüm izle: Rıza baba ve Ali’ye ölümcül tuzak! (368. bölüm Kanal D)
Arka Sokaklar yeni bölüm izle: Rıza baba ve Ali’ye ölümcül tuzak! (368. bölüm Kanal D)
Arka Sokaklar yeni bölümde Rıza Baba ve Ali ölümcül bir tuzağa düşecek! Arka Sokaklar 386. bölümde Ali, Timur ve adamlarının kurşunlarının hedefi olacak!
Magazin 29 Ocak 2016 - 16:29

Bu akşam ekrana gelecek Arka Sokaklar 386. yeni bölümde Rıza Baba ve Ali Timur’un tuzağına çekilecekler ve büyük bir çatışma yaşanacak! Ali, bir anda kendini bir kurşun yağmuru altında bulacak ve Rıza Baba tek başına mücadele etmek durumunda kalacak! Yoksa Ali ölecek mi? İşte Arka Sokaklar yeni bölümden detaylar ve merak ettikleriniz…

ALİ ve RIZA BABA ADIM ADIM TUZAĞA GİDİYOR!

Nazike, kasapta alışveriş yaparken iki kadınla tanışır. Biri 30'lu yaşların başında, diğer 20'li yaşların ortasındadır. Kendilerini abla kardeş olarak tanıtırlar, mahalleye yeni taşındıklarını söylerler. Nazike, kız kardeşi çok beğenir, Metin'e göre olduğunu düşünür. Kadınlar, ertesi gün Hüsnü'lere kahve içemeye gelir. Ancak, durum hiçte Nazike ve Hüsnü'nün düşündüğü gibi değildir.

Rıza Baba ve Ali, Tem'deki polis Ercan ile buluşmaya gittiklerini sanmaktadırlar. Issız bir ormanlık alanda Timur, adamları ve Sancar, Rıza'nın gelişini beklemektedir. Plan Rıza'yı bitirmektir. Rıza ve Ali'nin bulunduğu mekanda ki verici kesilir.

Ekipten kimse Rıza Baba ve Ali'ye ulaşamamakta, sinyal takibi yapamamaktadır. Ormanın içerisinde çatışma başlar. Ali'nin üzerine kurşunlar ardı ardına boşalır. Rıza Baba, evladını kurtarmak için tek başına adeta savaş verir. Arka Sokaklar 386. yeni bölümü bu akşam internetten izlemek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı dizinin yayın saatinde (20.00) açarak Kanal D’nin online canlı yayınına erişebilir ve diziyi, bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan izleyeblirsiniz.

Arka Sokaklar yeni bölümü izlemek için tıklayınız (Star TV canlı yayın)

Son güncelleme: 18:33 - 01.02.2016