Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arkadaşlardan tam destek
Arkadaşlardan tam destek
Oyunculuk ve şarkıcılığı bir arada yürüten Uğur Güven’in önceki akşam Beyoğlu’nda bulunan Mask Live Music Club’da verdiği konsere adeta ünlü akını yaşandı.
Magazin 28 Ekim 2016 - 00:11

Oyunculuk ve şarkıcılığı bir arada yürüten Uğur Güven'in önceki akşam Beyoğlu'nda bulunan Mask Live Music Club'da verdiği konsere adeta ünlü akını yaşandı. Geçmişten günümüze hit olmuş şarkılarının seslendirildiği geceye Fahriye Evcen-Burak Özçivit, Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu, Kaan Urgancıoğlu, Ümit Kantarcılar, Bergüzar Korel ve Rıza Kocaoğlu gibi isimler katıldı.

Konseri izlemeye yalnız gelen Bergüzar Korel, “Halit sette çalışıyor, malumunuz dizi başladı. Çok emek verdik, umarım beğenilir” diye konuştu. 7

Uğur Güven'in canlı performansını dinlemek için Beyoğlu'na gelen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti gece boyuncu liseli aşıklar gibi birbirlerine sarılıp konseri izlediler.

5 Uğur Güven'i yalnız bırakmayan Kenan İmirzalıoğlu ve SiSinem Kobal, “Biraz eğlenmeye geldik” diyerek soruları yanıtsız bırakıp konseri takip etti.