Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Şallı: Bir şans daha yok
Ebru Şallı: Bir şans daha yok
Ebru Şallı, iki yıl aşk yaşadığı Sinan Akçıl’la ilişkisini bitirdiklerini itiraf etti.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 13 Ağustos 2016 - 09:15

Koton'un 2016-2017 sonbahar-kış koleksiyon tanıtımına katılan Şallı, Akçıl'a yeni sezon için hazırladığı ve üzerinde İngilizce olarak ‘Bir şans daha yok' yazılı tişörtleriyle mesaj gönderdi. Kendi koleksiyonu Ebru Şallı Loves Koton Sport'un yeni modellerini tanıtan Şallı, tasarımlarıyla büyük ilgi gördü.

Tanıtımın yapıldığı bahçede kendi hazırladığı şort ve body tişörtüyle objektiflerin karşısına geçen model, iki ay önce ilişkilerinin bittiğini ve dostça ayrıldıklarını açıkladı. Şallı, sona eren ilişkisinin ardından ilk kez konuşup “Ben devam ediyor demedim hiçbir zaman. Belki önceden demiştim. Sürüncemede bir şey yok, bitti. Bitti yani. İki ay önce net değildi bir şey söyleyemedim ayıp olmasın diye, çoktan bitti. Kötülük yok. Arkadaşım. Küslük yok zaten” sözlerini kullandı.

Sinan'a tişörtlü gönderme
Şallı'nın, kendisiyle barışmak için mesaj gönderen Akçıl'a, yeni koleksiyonu için hazırladığı ve üzerinde İngilizce olarak ‘Bir şans daha yok' yazılı İngilizce tişörtüyle göndermede bulundu. Mesajlı tişörtlerin sevildiğini söyleyen model gazetecilerin sorularına gülerek isim vermeden “Bir şans daha istiyor ama yok” cevabını verdi.

Beren artık beni kıskanıyor
12 yaşına basan oğlu Beren'in artık kendisini kıskandığını, kimi zaman kıyafetlerine karıştığını da anlatan Şallı, yaşadığı ilginç bir anısını ise “Bayağı başladı karışmaya. Kıyafetlerimde acaba şunu mu giysen falan yapıyor hoşuma gidiyor. ‘Beraber yürürken herkes bakıyor. Ben önden geleceğim. Görmek istemiyorum' diyor. Ayrı ayrı yürüyoruz. Herkes. Kıskançlığa başladı” diyerek anlattı.
Tarkan ABDULLAHOĞLU

Son güncelleme: 12:36 - 13.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.