Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arto, Hande Yener’in kıyafetini diline doladı
Arto, Hande Yener’in kıyafetini diline doladı
Geride bıraktığımız akşam düzenlenen Altın Kelebek ödül töreninde Banu Alkan dışında konuşulan bir isim de Hande Yener oldu.
Magazin 14 Kasım 2016 - 07:30

Ödül töreni gecesine katılan konuklardan birinin sahneye fırlayarak “Burada güzel kadın göremiyorum, Banu Alkan nerede?” sözleri başta bir şaka gibi karşılansa da sonradan konunun ciddiyeti ortaya çıkınca program apar topar reklama gitti. Geceye damga vuran önemli olay, bu protesto ile Banu Alkan olurken, damga vuran kıyafette Hande Yener’in giydiği kıyafet oldu. Vücudunun yarısını adeta ortada bırakan kıyafetiyle son derece cesur bir işe imza atan Yener’in bu kıyafeti şarkıcı Arto tarafından sert bir şekilde eleştirildi. Geride bıraktığımız günlerde sevgilisiyle nişanlanan Hande Yener’in, “Bu nişanı örf ve adetlere uygun olarak gerçekleştirdik” lafını tiye alan Arto, bu cesur kıyafete, ” Türk örf ve adetlerine göre nişanlanan Hande Yener, Türk örf ve adetlerine göre giyinmeyi unutmuş. Bu Hande Yener de bizi yiyor galiba. Ya bunlar bizi hakikaten salak zannediyor” şeklinde bir yorumda bulundu.

hande-yener-ic
İLGİLİ HABERAltın Kelebek Ödülleri töreninde Banu Alkan kriziAltın Kelebek Ödülleri töreninde Banu Alkan krizi

İLGİLİ HABERCüneyt Arkın'dan alkışlanan konuşma!Cüneyt Arkın’dan alkışlanan konuşma!

İLGİLİ HABERFatih Portakal: 'Bu ödülü tüm gazeteciler adına almıyorum'Fatih Portakal: ‘Bu ödülü tüm gazeteciler adına almıyorum’