Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Asena Atalay sunuculuğundaki kırmızı çizgisini Caner olarak koydu
Asena Atalay sunuculuğundaki kırmızı çizgisini Caner olarak koydu
Magazin programı sunacak olan Asena Atalay kırmızı çizgisi hakkında konuştu.
Magazin 22 Şubat 2016 - 13:20

‘Renkli Sayfalar’ adlı programa konuk olan Asena Atalay, projlerinden ve ayrılık sürecinden bahsetti. Caner ile boşanmadan önce ya da sonra aralarında problem olmadığını söyleyen Asena; Biz Caner’le iyi arkadaşız haftanın 2 ya da 3 günü görüşüyoruz. Ayrılırken aramızda hiç para pul meselesi konuşulmadı. Ne ben ne de Caner bu konulara girmedik. Bütün paramız oğlumuz Çınar’ın zaten.

Foto: Magazin arşiv - Asena Atalay 

İŞTE ASENA ATALAY’IN YAPTIĞI AÇIKLAMALARDAN SATIR BAŞLARI

Caner bana ayrılırken mal varlığı paylaşımı konusunda bir şey söyleseydi bozulurdum. Bu zamana kadar para hiç konuşulmadı. Benim ve ailemin maddi durumu iyi, özel okulda, yurt dışında okudum zaten. Boşandıktan sonra hayatım aynı şekilde devam etti. Hiç maddi sıkıntı çekmedim.

Foto: Magazin arşiv

Erkin soyadını kullanmamam çok büyültülecek bir olay değil. Caner’in ‘soyadımı kullanma’ gibi bir talebi olmadı. İmzaları atıp boşandıktan sonra bana ‘artık Atalay oldun’ dediler ‘tamam’ dedim. İsteseydim Erkin soyadını da kullanabilirdim ama böyle oldu. Kendi soyadımı da seviyorum ben.

ASENA’NIN KIRMIZI ÇİZGİSİ

Artık Kanal D’de magazin programı sunacağım ama önüme Caner ile ilgili aşk haberi gelse sunmam. Caner’in yanına olacak kadın kesin doğru bir kadındır. Caner çok mükemmel bir adam.