Reklamsız Sözcü

Asena Atalay’dan kafa karıştan ‘Altın Kelebek’ paylaşımı

Kanal D magazin programı sunucusu Asena Atalay'dan kafa karıştan 'Altın Kelebek' paylaşımı
Burcu ÖZEN
09:4229 Kasım 2016
Asena Atalay’dan kafa karıştan ‘Altın Kelebek’ paylaşımı
Kanal D magazin programı sunucusu Asena Atalay'dan kafa karıştan 'Altın Kelebek' paylaşımı

Ünlü futbolcu Caner Erkin’in eşi olarak tanınan Asena Atalay, farklı giyim tarzı ile geçtiğimiz yılların en çok konuşulan futbolcu eşlerinden biri olmuştu… Bu tutkusunu işe dönüştüren Atalay, Caner Erkin’den ayrıldıktan sonra İstanbul gecelerinden ve gündemden elini ayağını çekti. Kanal D’de magazin programı sunan Asena’nın eski halinden de eser yok. Daha sade bir tarz seçen sunucu, ayrılık sonrası kapattığı sosyal medya hesaplarını birkaç gün önce aktifleştirdi.

ALMADIĞIMI SANIYORSANIZ…

asenaic

Caner Erkin, ayrılıktan kısa süre sonra Şükran Ovalı ile bir ilişkiye başladı. Hatta geçtiğimiz günlerde de Ovalı’nın dövmesini yaptırdı. Asena Atalay ise ayrılık sonrası sessizliğini koruyor. Instagram’a dönen Asena, dün ‘hikaye’ kısmından yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı.

asena

Altın Kelebek fotoğrafı paylaşan Atalay, ‘Altın Kelebek almadığımı sananlara gelsin’ notunu düştü. Bu yıl ödül alanlar arasında olmayan Atalay’ın neden böyle bir paylaşım yaptığı anlaşılamadı.

İLGİLİ HABERCaner Erkin'den Şükran Ovalı'ya jestCaner Erkin’den Şükran Ovalı’ya jest

İLGİLİ HABERCaner Erkin'den Şükran Ovalı dövmesiCaner Erkin’den Şükran Ovalı dövmesi

İLGİLİ HABERAsena Atalay'dan Caner Erkin'in Şükran Ovalı aşkına yorum geldiAsena Atalay’dan Caner Erkin’in Şükran Ovalı aşkına yorum geldi

Son güncelleme: 11:1929.11.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp