Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Asena’nın boyalı çılgın eğlencesi
Asena’nın boyalı çılgın eğlencesi
Asena Atalay birkaç günlüğüne çıktığı Bodrum tatiline hız kesmeden devam ediyor. Önceki gün bir partiye katılan Atalay, oğlu Çınar’ı İstanbul’da bakıcıya bıraktığını açıkladı.
Magazin 28 Temmuz 2017 - 05:01

Önceki gün Zayo Beach'te düzenlenen bir Color Party'de arkadaşlarıyla birlikte çılgınlar gibi eğlenen Asena Atalay, eski eşi Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'le, oğulları Çınar'a iyi bakamadığı iddiaları sonrası mahkemelik olmuştu.

asena-9

Partide kendisini boyayan ve sürekli nargile içen Atalay, “Çınar'ı İstanbul'da bakıcısına bırakıp biraz kafa dinlemek istedim” açıklamasını yaptı.

asena-27

Atalay'ın yanında, birkaç gün önce adının aşk dedikodularına karıştığı iş adamı Alican Tatar'ın olmaması dikkat çekti.

asena-16

Aile tepki göstermişti

Asena Atalay, Caner Erkin'den boşandıktan sonra Çalık Holding'in genç veliahtı Mahmut Can Çalık ile aşk yaşamış ancak bu ilişkisini de sürdürememişti.

asena-erkin-33

İkilinin aşkını, çift yurtdışına tatile giderken havalimanında sadece Sözcü Gazetesi ŞIK eki görüntülemişti. Bu aşka Mahmut Can Çalık'ın babası, Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık'ın onay vermediği için çiftin ayrıldığı iddia edilmişti.

Son güncelleme: 07:02 - 28.07.2017