Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk bilmecesi
Aşk bilmecesi
‘Güneşin Kızları’ dizisinin aşıkları Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel’in cumartesi gecesi çekilen fotoğrafları, ikilinin her defasında yalanladıkları aşk dedikodularını alevlendirdi.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 26 Eylül 2016 - 02:08

‘Güneşin Kızları' dizisinin aşıkları Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel'in cumartesi gecesi çekilen fotoğrafları, ikilinin her defasında yalanladıkları aşk dedikodularını alevlendirdi.

2

Altı ay sonra ilk Görüntü

YILDIZI ‘Güneşin Kızları' dizisiyle parlayan yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel'in dizideki gibi gerçek hayatta da sevgili oldukları haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Daha sonra ayrıldıkları söylenen çift, aradan altı ay geçtikten sonra Asmalımescit'te aynı mekandan çıkarken görüntülendi.

4

Birlikte eğlendiler

Soho adlı gece kulübünden ayrılırken basın mensuplarının beklediğini öğrenen ikili, mekandan ayrı ayrı çıktı. İçeride birlikte eğlendikleri öğrenilen ikiliden Tolga Sarıtaş bir taksiye binerek ayrıldı. Ayrıldıktan sonra barışarak yeniden bir arada oldukları konuşulan çiftten Hande Erçel ise Sarıtaş'ın hemen arkasından çıkarak başka bir taksiye bindi.

3