Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk-ı Roman dizisi yayından kaldırıldı! İşte nedeni
Aşk-ı Roman dizisi yayından kaldırıldı! İşte nedeni
TV8'de yayınlanan ve son dönemde eleştiriler alan Aşk-ı Roman dizisi yayından kaldırıldı. Peki Aşk-ı Roman dizisi neden yayından kaldırıldı? İşte dizinin yayından kalkmasıyla ilgili ayrıntılar...
Magazin 19 Eylül 2017 - 11:38

İlk yayınlandığında önemli reyting rakamlarına ulaşan ancak daha sonra hızlı bir düşüş yaşayan Aşk-ı Roman dizisi yayından kaldırılıyor. TV8 yönetimi diziyi aniden yayından kaldırma kararı aldı. Özellikle de sosyal medyada büyük tepki gören dizinin kaldırılma nedeni…

REYTİNGLER İLK BÖLÜMDEN SONRA DÜŞMEYE BAŞLADI

Show TV’de yayınlanan Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu ‘Evleneceksen Gel’ programıyla isimlerini duyuran Solmaz, Kaan ve Nurullah’ın başrollerini paylaştığı Aşk-ı Roman dizisi, ilk bölümde reyting listelerini alt üst etmişti.

Ancak dizi ilerleyen bölümlerde aynı başarının yanına bile yaklaşamadı. Yaz sezonunu zar zor atlatan dizi, aldığı düşük reytinglerin ardından yayından kaldırıldı.

HANİFE, ŞANS GETİRMEDİ

Söz konusu dizide Zuhal Topal’ın evlilik programında büyük üne kavuşan Hanife Gürdal da yer alacaktı. Hatta Hanifenin dizide yer alacağının ilan edildiği tanıtım filmi bile çekilmişti.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.