Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İdo Tatlıses ve Hilal Altınbilek ayrıldı
İdo Tatlıses ve Hilal Altınbilek ayrıldı
İdo Tatlıses oyuncu sevgilisi Hilal Altınbilek’le çok konuşulan aşklarına nazar değdiğini ve ayrıldıklarını açıkladı.
Emre ÇEVİK
Magazin 13 Ağustos 2016 - 09:18

İstinyepark Masa restorantta arkadaşları ile birlikte koyu bir sohbete dalan, İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses uzunca bir süre arkadaşları ile muhabbet ettikten sonra , çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Şu günlerde gerek aşk hayatı, gerek şarkıları, gerekse de oynadığı reklam filmleriyle adeta altın çağını yaşayan İdo, oynadığı reklam filminin ardından şimdide oyunculuğa soyunuyor. Bir Firmanın reklam yüzü olduktan sonra Annesi derya Tuna ve Babası İbrahim Tatlıses’den tam not alan İdo oyunculuk içinde şimdiden eğitimlere başladığını ifade etti.

ido

ÇOK KONUŞULAN AŞKLARI ERKEN BİTTİ

Oyuncu sevgilisi Hilal Altınbilek ile çok konuşulan aşklarına nazar değdiğini ve ayrıldıklarını söyleyen  İdo ”Her şey insanlar için bu hayatta , böyle şeyler olabiliyor. Biz medeni insanlar gibi konuşup ayrılma kararı aldık, maalesef kötü oldu” dedi. Erken biten bu ayrılığa babası İbrahim Tatlıses ve annesi Derya Tuna’nın tepkisi şimdiden merak konusu.

Son güncelleme: 12:35 - 13.08.2016