Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 10. bölüm 2. fragmanı izle
Aşk Laftan Anlamaz 10. bölüm 2. fragmanı izle
Aşk Laftan Anlamaz 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat İstanbul'u terk etmeye karar veriyor.
Magazin 5 Eylül 2016 - 15:39

Show TV’nin çarşamba günlerine damga vuran ve No: 309 dizisiyle kıyasıya bir rekabet içerisinde olan Aşk Laftan Anlamaz’ın 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat’ın babaannesi ile konuşan Hayat, Murat’ı bekleyeceğine söz veriyor. Fakat daha sonra Murat’a sinirlenen Hayat, İstanbul’u terk etmeye karar veriyor. Bunu duyan Murat ise hiç vakit kaybetmeden sevdiği kadını bulmaya çalışıyor. Tren garında Hayat’ı bulan yakışıklı adam onu vazgeçirmeye çalışıyor.

 

Aşk Laftan Anlamaz 10. bölümü ile 7 Eylül Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 9. bölümünde; Murat, söylediklerinden sonra Hayat'ı bir daha görmeyeceğini düşünmektedir. Fakat ertesi gün onu karşısında bulur. Hayat, ne olursa olsun güçlü durma kararı almıştır. Hatta Didem ve Murat'ın düğün hazırlıklarına yardımcı olur. Doruk, yıllık check-upını yaptırmak için Aslı'nın çalıştığı hastaneye gider. Kerem de İpek'in babası Cevat'la tanışır. Derya, Didem'e her konuda yardımcı olmaktadır. Murat'la aynı evde yaşamaları için Nejat'ı doldurur. Tekstil sektörünün önde gelenleriyle düzenlenen bir gecede Hayat, gecenin yıldızı olur ve başka bir iş teklifi alır. Üstelik İpek, Hayat'ın onun için aldığı avansı ödeyecek paraya sahiptir. Hayat, Sarte'den ayrılacak mıdır?