Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 10. bölüm 3. fragmanı izle: Didem’in foyası ortaya çıkıyor
Aşk Laftan Anlamaz 10. bölüm 3. fragmanı izle: Didem’in foyası ortaya çıkıyor
Aşk Laftan Anlamaz 10. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Didem'in foyası ortaya çıkıyor.
Magazin 7 Eylül 2016 - 12:38

Show TV’nin çarşamba günleri ilgiyle izlenen dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 10. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat, Hayat’ın annesi ile tanışıyor. Hep beraber çok güzel bir gün geçiriyorlar ama Murat ve Hayat arasında tatlı tatlı çekişmeler yaşanıyor. Bu arada Didem’in ise hamile olmadığı ortaya çıkıyor.

 

Aşk Laftan Anlamaz 10. bölümü ile bu akşam Show TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 9. bölümünde; Murat, söylediklerinden sonra Hayat'ı bir daha görmeyeceğini düşünmektedir. Fakat ertesi gün onu karşısında bulur. Hayat, ne olursa olsun güçlü durma kararı almıştır. Hatta Didem ve Murat'ın düğün hazırlıklarına yardımcı olur. Doruk, yıllık check-upını yaptırmak için Aslı'nın çalıştığı hastaneye gider. Kerem de İpek'in babası Cevat'la tanışır. Derya, Didem'e her konuda yardımcı olmaktadır. Murat'la aynı evde yaşamaları için Nejat'ı doldurur. Tekstil sektörünün önde gelenleriyle düzenlenen bir gecede Hayat, gecenin yıldızı olur ve başka bir iş teklifi alır. Üstelik İpek, Hayat'ın onun için aldığı avansı ödeyecek paraya sahiptir. Hayat, Sarte'den ayrılacak mıdır?