Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 10. yeni bölüm fragmanı izle: Duygu dolu anlar
Aşk Laftan Anlamaz 10. yeni bölüm fragmanı izle: Duygu dolu anlar
Aşk Laftan Anlamaz 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat ve Murat romantizmin doruklarına çıkıyorlar.
Magazin 1 Eylül 2016 - 09:37

Show TV’nin her bölümü beğenilerek izlenen romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat, Hayat olmadan yapamayacağını anlıyor. İkili arasında duygu dolu anlar yaşanıyor.

 

Aşk Laftan Anlamaz’ın 10. bölümü 7 Eylül Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 9. bölümünde; Murat, söylediklerinden sonra Hayat'ı bir daha görmeyeceğini düşünmektedir. Fakat ertesi gün onu karşısında bulur. Hayat, ne olursa olsun güçlü durma kararı almıştır. Hatta Didem ve Murat'ın düğün hazırlıklarına yardımcı olur. Doruk, yıllık check-upını yaptırmak için Aslı'nın çalıştığı hastaneye gider. Kerem de İpek'in babası Cevat'la tanışır. Derya, Didem'e her konuda yardımcı olmaktadır. Murat'la aynı evde yaşamaları için Nejat'ı doldurur. Tekstil sektörünün önde gelenleriyle düzenlenen bir gecede Hayat, gecenin yıldızı olur ve başka bir iş teklifi alır. Üstelik İpek, Hayat'ın onun için aldığı avansı ödeyecek paraya sahiptir. Hayat, Sarte'den ayrılacak mıdır?

Son güncelleme: 15:55 - 01.09.2016