Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 11. yeni bölüm fragmanı izle: Murat Hayat’ı fena kıskanıyor
Aşk Laftan Anlamaz 11. yeni bölüm fragmanı izle: Murat Hayat’ı fena kıskanıyor
Aşk Laftan Anlamaz 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat, Hayat'ı fena kıskanıyor.
Magazin 8 Eylül 2016 - 11:08

Show TV’nin ve ekranların en sevilen romantik komedi dizisi haline gelen Aşk Laftan Anlamaz’ın 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat, İbrahim ile Hayat’ın arkadaş olduğunu öğrenince çok şaşırıyor. Hayat ise Murat’ı kıskandırmak için elinden geleni yapıyor. Yakışıklı adam sonunda patlama noktasına geliyor. Öte yandan Didem’in yalanının da ortaya çıkması Hayat’ı havalara uçuruyor.

 

Aşk Laftan Anlamaz 11. bölümü ile 21 Eylül Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 10. bölümünde; Murat ve Didem’in düğün hazırlıkları devam etmektedir. Azime de bu yüzden Sarte’ye gelir. Hayat, onunla konuştuktan sonra umutlanır. Çünkü Azime, Murat’ın kalbinde bir başkasının olduğunu söylemiştir. İpek, Cevat’la yüzleşir, ardından Kerem’le arasını düzeltir. Kerem ise kızların bahçesine kurulan İbrahim’i kıskanmaktadır. Aslı, Hayat’ı ziyaret etmeye gittiğinde Didem’le karşılaşır ve hamileliğine dair bir detay fark eder. Didem ve Derya arasındaki işbirliği devam etmektedir. Murat, herşey yetmezmiş gibi bir de gazetecilerle uğraşmaya başlamıştır. Aslı, İpek ve Kerem’i de yanına alıp Didem’i araştırmaya başlar. Gerçeği öğrendiklerinde ise çok geç kalmışlardır.