Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 12. bölüm 2. fragmanı izle
Aşk Laftan Anlamaz 12. bölüm 2. fragmanı izle
Aşk Laftan Anlamaz 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat ve Hayat arasında sıcak anlar yaşanıyor.
Magazin 26 Eylül 2016 - 17:29

Show TV’nin çarşamba günlerine damga vuran dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat ve Hayat kıskançlık krizini aşıp çok romantik ve sıcak anlar yaşıyor.

Aşk Laftan Anlamaz 12. bölümü ile 28 Eylül Çarşamba Show TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

Aşk Laftan Anlamaz’ın 11. bölümünde; Aslı ve İpek, Hayat'a öğrendiklerini anlatırlar. Didem'in hamileliği yalandır, fakat hiçbir kanıt bulamadan Didem sahte bir düşük yapmıştır. Kızlar işin peşini bırakmasalar da sonuç nafiledir. Her şey normale döndükten sonra Hayat, Murat'ı kıskandırmaya çalışır. Kızlar ve Tuval de bu oyuna dahil olurlar. Hayat giderek dozu arttırır ve şans vermek istediği biri olduğunu söyler. Bunu kızlara anlattığında sahte sevgili için en uygun adayın İbrahim olduğuna karar verirler. Aslı'nın da yardımlarıyla İbrahim, Sarte'de işe başlar. Kerem, İpek'le olan bir aylık deneme süresinin sonuna gelmiştir. Bu heyecan yüzünden çıldırmak üzeredir. Aslı'dan yardım ister. Derya, Didem'le olan iş birliğine devam eder. Hatta onu evinde ağırlar. Sarte'ye ve Murat'ın hayatına geri döndürmek için plan yapar. Hayat'ın da peşine düşerler.