Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 12. bölüm 3. fragmanı izle
Aşk Laftan Anlamaz 12. bölüm 3. fragmanı izle
Aşk Laftan Anlamaz 12. bölüm 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat'ın oyunları artık eline yüzüne bulaşıyor.
Magazin 28 Eylül 2016 - 13:04

Show TV’nin çarşamba günleri büyük bir ilgiyle izlenen roamntik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 12. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Doruk, Aslıya ufak bir oyun oyunuyor geceyi de hep birlikte geçiriyorlar sabah Aslı Doruk’un annesine yakalanıyor. Doruk ise Aslı’yı sevgilisi olarak tanıtıyor. Öte yandan Hayat’ın entrikaları eline yüzüne bulaşıyor.

İLGİLİ HABERAşk Laftan Anlamaz 12. bölüm 2. fragmanı izleAşk Laftan Anlamaz 12. bölüm 2. fragmanı izle

İLGİLİ HABERAşk Laftan Anlamaz 12. bölüm fragmanı izleAşk Laftan Anlamaz 12. bölüm fragmanı izle

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 11. bölümünde; Aslı ve İpek, Hayat'a öğrendiklerini anlatırlar. Didem'in hamileliği yalandır, fakat hiçbir kanıt bulamadan Didem sahte bir düşük yapmıştır. Kızlar işin peşini bırakmasalar da sonuç nafiledir. Her şey normale döndükten sonra Hayat, Murat'ı kıskandırmaya çalışır. Kızlar ve Tuval de bu oyuna dahil olurlar. Hayat giderek dozu arttırır ve şans vermek istediği biri olduğunu söyler. Bunu kızlara anlattığında sahte sevgili için en uygun adayın İbrahim olduğuna karar verirler. Aslı'nın da yardımlarıyla İbrahim, Sarte'de işe başlar. Kerem, İpek'le olan bir aylık deneme süresinin sonuna gelmiştir. Bu heyecan yüzünden çıldırmak üzeredir. Aslı'dan yardım ister. Derya, Didem'le olan iş birliğine devam eder. Hatta onu evinde ağırlar. Sarte'ye ve Murat'ın hayatına geri döndürmek için plan yapar. Hayat'ın da peşine düşerler.