Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 12. bölüm fragmanı izle
Aşk Laftan Anlamaz 12. bölüm fragmanı izle
Aşk Laftan Anlamaz 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat kendisini kıskanmayan Murat'a anlam veremiyor.
Magazin 22 Eylül 2016 - 17:11

Show TV’nin beğeniyle izlenen romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat’ı İbrahim’le kıskandırmaya devam eden Hayat bu sefer beklediği tepkiyi göremiyor. Murat’ın umursamaz tavırları Hayat’ı bir hayli meraklandırıyor ve kızlardan yardım istiyor. Öte yandan Murat Hayat’a çok güzel bir sürpriz hazırlıyor.

Aşk Laftan Anlamaz 12. bölümü ile 28 Eylül Çarşamba Show TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 11. bölümünde; Aslı ve İpek, Hayat'a öğrendiklerini anlatırlar. Didem'in hamileliği yalandır, fakat hiçbir kanıt bulamadan Didem sahte bir düşük yapmıştır. Kızlar işin peşini bırakmasalar da sonuç nafiledir. Her şey normale döndükten sonra Hayat, Murat'ı kıskandırmaya çalışır. Kızlar ve Tuval de bu oyuna dahil olurlar. Hayat giderek dozu arttırır ve şans vermek istediği biri olduğunu söyler. Bunu kızlara anlattığında sahte sevgili için en uygun adayın İbrahim olduğuna karar verirler. Aslı'nın da yardımlarıyla İbrahim, Sarte'de işe başlar. Kerem, İpek'le olan bir aylık deneme süresinin sonuna gelmiştir. Bu heyecan yüzünden çıldırmak üzeredir. Aslı'dan yardım ister. Derya, Didem'le olan iş birliğine devam eder. Hatta onu evinde ağırlar. Sarte'ye ve Murat'ın hayatına geri döndürmek için plan yapar. Hayat'ın da peşine düşerler.