Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 13. bölüm 2. fragmanı izle: Hayat ve Murat dudak dudağa
Aşk Laftan Anlamaz 13. bölüm 2. fragmanı izle: Hayat ve Murat dudak dudağa
Aşk Laftan Anlamaz 13. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat'ın doğum günü için Murat bir plan hazırlıyor.
Magazin 5 Ekim 2016 - 10:33

Show TV’nin seyrine doyum olamayan dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 13. bölüm 2. fragmanı yayaınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat’ın doğum günü için Murat bir organizasyon ayarlıyor. Tüm ekip buluşup felekten bir gün çalıyor. Murat ve Hayat yalnız kaldıklarında ise romantik anlar yaşıyorlar.

Aşk Laftan Anlamaz’ın 13. bölümü bu akşam Show TV ekranlarında…

AŞK LAFTAN ANLAMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 12. bölümünde; Hayat, Murat'ın kendisine açılacağını düşünürken Murat tamamen farklı bir tepki verir. Çünkü Hayat'ın oyun oynadığını anlamıştır. Fakat bir itiraf beklediği için asla açık vermez. Parti sonrası Doruk'u eve bırakma görevi Aslı'ya kalır. Sarsılmazlar'da uyuyakalan Aslı, sabah uyandığında karşısında Derya'yı bulur. Didem, Hayat'ın Murat'a yerleştiğini düşünmektedir. Murat'ın kulağına da Hayat'ın İbrahim'le yaşadığı bilgisi gitmiştir. Durumlar iyice karışınca Tuval kendince durumu kurtarır. Sarte'nin yaklaşan lansmanı için yaptıkları çalışmalar çalınır. Şirket büyük zarara mı uğrayacaktır, yoksa bir mucize gerçekleşecek midir?

Son güncelleme: 14:49 - 05.10.2016