Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 14. bölüm 2. fragmanı izle: Ayakları yerden kesildi
Aşk Laftan Anlamaz 14. bölüm 2. fragmanı izle: Ayakları yerden kesildi
Aşk Laftan Anlamaz 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat ve Hayat'ın keyfine diyecek yok...
Magazin 11 Ekim 2016 - 09:22

Show TV’nin ekranlara damga vuran romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Romantik bir gecenin ardından Hayat ve Murat’ın ayakları yerden kesilmiş durumda. İkili birlikte geçirdiği her zamanın tadını çıkarıyor ve mutluluktan havalara uçuyorlar.

Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümü ile 12 Ekim Çarşamba günü Show TV ekranlarında…İLGİLİ HABERAşk Laftan Anlamaz 14. bölüm fragmanı izle: Didişmeden yapamıyorlarAşk Laftan Anlamaz 14. bölüm fragmanı izle: Didişmeden yapamıyorlar

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 13. bölümünde; Hayat, Murat'la göz göze bile gelmeye çekinmektedir. Çünkü İbrahim'le oynadıkları oyun açığa çıkmıştır. Kızlarla olanları paylaşan Hayat, bu sahte yaşama dayanamadığını ve Murat'a tüm gerçekleri açıklayacağını söyler. Bu arada Murat, artık aralarında bir engel kalmadığı için Hayat'a açılmaya karar verir. Bunu özel bir anda yapmak ister ve hafta sonu Hayat'ın doğum günü olduğunu öğrenir.

Son güncelleme: 12:49 - 11.10.2016