Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 14. bölüm fragmanı izle: Didişmeden yapamıyorlar
Aşk Laftan Anlamaz 14. bölüm fragmanı izle: Didişmeden yapamıyorlar
Aşk Laftan Anlamaz 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde çok güzel bir gece gecenin ardından Hayat ve Murat yine didişiyor.
Magazin 6 Ekim 2016 - 15:12

Show TV’nin çarşamba günleri ilgiyle izlenen romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 14. bölğm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde çok romantik bir gece geçiren Murat ve Hayat ertesi gün yine didişmeye devam ediyor. Aslı, Doruk’la kanka olduklarını açıklarken İpek ile Kerem arasındaki ilişki ise son sürat devam ediyor.

Aşk Laftan Anlamaz 14. bölümü ile 12 Ekim Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 13. bölümünde; Hayat, Murat'la göz göze bile gelmeye çekinmektedir. Çünkü İbrahim'le oynadıkları oyun açığa çıkmıştır. Kızlarla olanları paylaşan Hayat, bu sahte yaşama dayanamadığını ve Murat'a tüm gerçekleri açıklayacağını söyler. Bu arada Murat, artık aralarında bir engel kalmadığı için Hayat'a açılmaya karar verir. Bunu özel bir anda yapmak ister ve hafta sonu Hayat'ın doğum günü olduğunu öğrenir.