Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 15. bölüm 2. fragmanı izle: İbrahim’den Hayat’a aşk ilanı
Aşk Laftan Anlamaz 15. bölüm 2. fragmanı izle: İbrahim’den Hayat’a aşk ilanı
Aşk Laftan Anlamaz 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat'ı İbrahim'in karavanından çıkarken gören Murat, bu duruma çok bozuluyor.
Magazin 18 Ekim 2016 - 16:09

Show TV’nin büyük bir izleyici kitlesine hitap eden romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat’ı İbrahim’in karavanından çıkarken gören Murat, büyük bir şok yaşıyor. Hayat’ın kendisini aldattığını düşünen Murat sevdiği kadından hesap sormaya başlıyor. İbrahim ise Didem ile Murat’ı samimi bir şekilde görünce “Hayat’ı hiç hak etmiyorsun” diyerek Murat’a ikazda bulunuyor. Bu diyalogların ardından ikili arasında sürtüşme yaşanıyor.

İBRAHİM’DEN AŞK İLANI

Hayat’a olan ilgisine engel olamayan İbrahim, deniz kenarında buluştuğu Hayat’a “Murat sana göre biri değil. Ben sana aşık olmuş olabilirim” diyerek aşk ilanı ediyor. Bu anlara şahitlik eden Murat ne yapacağını şaşırıyor. Bakalım bu sözlere Hayat’ın tepkisi ne olacak?

Aşk Laftan Anlamaz 15. bölümü ile 19 Ekim Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında…