Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 15. bölüm fragmanı izle: Hayat’ı bekleyen kötü sürpriz
Aşk Laftan Anlamaz 15. bölüm fragmanı izle: Hayat’ı bekleyen kötü sürpriz
Aşk Laftan Anlamaz 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde kutsal çarşambayı yanlış anlayan Hayat, kısmkançık krizine giriyor.
Magazin 14 Ekim 2016 - 10:36

Çarşamba günleri Kara Sevda, No: 309 gibi dizilerle amansız bir mücadeleye giren Aşk Laftan Anlamaz’ın 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde kutsal çarşam için plan yapan Doruk ve Murat’ı duyan Hayat, kıskançlık krizine girerek hemen Murat’ı sorguya çekiyor. Kendisene bakım yapan Hayat akşam için Murat’ı yalnız bırakmıyor. Öte yandan Hayat’ı bir başka sürpriz daha bekliyor.

 

Aşk Laftan Anlamaz 15. bölümü ile 20 Ekim Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 14. bölümünde; Didem, Hayat'ın yaşadığı evi öğrenmiştir. İbrahim'i de kullanıp Hayat'ı ifşa etmek ister. Hayat, Murat'la ilişkilerini bir süre gizli tutmak ister. Murat da Hayat'a hiç olmadığı kadar mesafeli davranır. Bu yüzden gerilen ikiliye Kerem ve Doruk yardım eder ve ilk randevularına çıkarlar. Hayat eve döndüğünde ise Emine'yi son derece sinirli bulur.