Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 16. bölüm 2. fragmanı izle: Murat’ın ‘Hayat’ı karardı
Aşk Laftan Anlamaz 16. bölüm 2. fragmanı izle: Murat’ın ‘Hayat’ı karardı
Aşk Laftan Anlamaz 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat'ın gerçek kimliğinin ortaya çıkmasının ardından yer yerinden oynuyor.
Magazin 25 Ekim 2016 - 11:58

Show TV’nin ekranları sarsan dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat’ın müsteşar kızı olmadığı ortaya çıkıyor ve bu Murat’ın kulağına gidiyor. Tam evlilik planı yapan Murat bu olayın ardından her şeyi bir kenara bırakıp evlilikten vazgeçiyor ve sevdiği kadını hayatından çıkarıyor. Bu durum Kerem ile İpek’in ilişkisini de sekteye uğratıyor. Hayat’ın dedesi (Metin Akpınar) torununa kızıp onu Giresun’a götürmek için yola koyuluyor fakat pişman olan Murat onların önünü kesiyor. Bakalım bu bölümde daha ne gibi sürprizler bizleri bekliyor.

Aşk Laftan Anlamaz 16. bölümü ile 26 Ekim Perşembe akşamı Show TV ekranlarında…İLGİLİ HABERAşk Laftan Anlamaz 16. bölüm fragmanı izle: Metin Akpınar sürpriziAşk Laftan Anlamaz 16. bölüm fragmanı izle: Metin Akpınar sürprizi