Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 16. bölüm fragmanı izle: Metin Akpınar sürprizi
Aşk Laftan Anlamaz 16. bölüm fragmanı izle: Metin Akpınar sürprizi
Aşk Laftan Anlamaz 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüme Metin Akpınar sürprizi damga vuracak.
Magazin 20 Ekim 2016 - 17:11

Show TV’nin çarşamba günleri yayınlanan ve ilgiyle izlenen romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat evlilik için her şeyi hazırlarken Hayat’ın itirafı her şeyi berbat ediyor. İtiraf sonrası Hayat her ne kadar Murat’a “Seni seviyorum” dese de Murat gemileri yakıyor ve sevdiği kadını hayatından çıkarıyor.

MURAT PİŞMAN OLDU

Ayrıldığı süre zarfında pişman olan Murat, Hayat’ın şehri terk edeceğini duyunca arabasına atlıyor ve Hayat’ın olduğu arabasının önünü kesiyor. İşte tam bu sırada Metin Akpınar devreye giriyor ve Murat’a meydan okuyor.

Aşk Laftan Anlamaz 16. bölümü ile 26 Ekim Çarşamba günü Show TV ekranlarında…

AŞK LAFTAN ANLAMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 15. bölümünde; Hayat, ilk randevularından sebepsiz ayrılışını nasıl açıklayacağını düşünürken, Murat ve Doruk’un “Kutsal Çarşamba” hakkında konuştuklarını duyar. Kızlarla kafa kafaya verip bunu açığa çıkarmaya çalışırlar. Annesinin tüm sözlerine rağmen Hayat işten ayrılmayı reddeder. Bu yüzden Emine bir plan yapar. Hayat’ın sevdiği erkeği bulmayı kafasına koymuştur. Sarte’ye geldiğinde işler planladığı gibi gitmez. Üstelik Hayat’ın kimliği de şirkette bir yerlerde kayıptır.