Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 17. bölüm fragmanı izle: Geçmişten gelen husumet
Aşk Laftan Anlamaz 17. bölüm fragmanı izle: Geçmişten gelen husumet
Aşk Laftan Anlamaz 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat'ın ailesi ile Hayat'ın ailesi arasındaki bağ ne?
Magazin 1 Kasım 2016 - 09:15

Show TV’nin çarşamba günleri büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat, Hayat’ı bırakmıyor fakat öfkesi de bir türlü dinmiyor. Öte yandan Murat’ın babaannesi Haşmet’in ismini duyunca “O adam hayatta vermez torununu Sarsılmazlara…” diyerek aralarındaki bağı da ifşa etmmiş oluyor.

Aşk Laftan Anlamaz 17. bölümüyle 2 Ekim Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 16. bölümünde; Hayat ve Murat arasındaki tüm sırlar tek tek ortaya çıkmaya ve tüm sorunlar çözülmeye başlamıştır. Üstelik o akşam Murat ani bir kararla Hayat'ın avucuna bir de yüzük bırakmıştır. Geriye tek şey kalmıştır artık. Büyük yalanını açıklamak. Acaba Hayat bu yalanı Murat'a kendisi açıklayabilecek midir? Her şeye rağmen yan yanadır iki aşık. Sırlara, yalanlara rağmen adım adım mutluluğa yürümektedirler. Önlerine Haşmet dede dikilene kadar…