Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 18. bölüm 3. fragmanı izle: Murat Hayat’ı ne zaman affedecek?
Aşk Laftan Anlamaz 18. bölüm 3. fragmanı izle: Murat Hayat’ı ne zaman affedecek?
Aşk Laftan Anlamaz 18. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat, Hayat'la evlendi evlenmesine fakat bir türlü onu affetmiyor.
Magazin 10 Kasım 2016 - 09:28

Show TV’nin ve ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Aşk Laftan Anlamaz’ın 18. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat’la evlenen Murat hem kendisine hem de Hayat’a büyük acılar çektiriyor. Hayat ise bir an önce sevdiği adamın kendisini affetmesini bekliyor. Haşmet ise onları ayırmak için elinden ne geliyorsa yapıyor.

 

Aşk Laftan Anlamaz 18. bölümü ile 12 Ekim Cumartesi günü Show TV ekranlarında…
İLGİLİ HABERAşk Laftan Anlamaz 18. yeni bölüm fragamanı izle: Hayat 'Murat'ına eriyor fakat...Aşk Laftan Anlamaz 18. yeni bölüm fragmanı izle: Hayat ‘Murat’ına eriyor fakat…

AŞK LAFTAN ANLAMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Aşk Laftan Anlamaz”ın 17. bölümünde; Murat'ın Hayat'ı Giresun yolunda durdurması ikisi için yepyeni mutlu bir başlangıç yaratsa da bu aşk büyük bir sınavın içine düşer. Hayat'ı tüm yalanlara rağmen affetmeye çalışan Murat'ın önünde şimdi bir engel daha vardır. Hayat'ın Dedesi Haşmet! İki ailenin geçmişe dayanan bağlarının da ortaya çıkmasıyla Murat, Hayat'ı tamamen kaybetme ihtimaliyle yüz yüze gelir. Haşmet ve Murat arasında yükselen savaşın galibi kim olacaktır? Ancak tüm zorluklara rağmen Hayat'ın elini bırakmayan Murat'ı beklemediği yerden gelecek başka bir darbe alt üst eder. Önce Hayat, şimdi annesi… Geçmişin hatalarının bedelini Hayat ve Murat ödeyecek, ortaya çıkan sır ikisinin hayatında büyük bir kırılma yaratacaktır. Ve Hayat'ın büyük bekleyişi! Mutlu sonla mı yoksa büyük bir hüsranla mı bitecektir?

Son güncelleme: 13:11 - 10.11.2016