Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 18. yeni bölüm fragamanı izle: Hayat ‘Murat’ına eriyor fakat…
Aşk Laftan Anlamaz 18. yeni bölüm fragamanı izle: Hayat ‘Murat’ına eriyor fakat…
Aşk Laftan Anlamaz 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat, Murat ile evlendi evlenmesine fakat onu çok bir hayat bekliyor.
Magazin 7 Kasım 2016 - 09:45

Show TV’nin ilgiyle izlenen romantizm dolu dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat’ı deliler gibi seven Hayat sonunda muradına eriyor fakat işler hiç de istediği gibi gitmiyor. Hayat evliliğinin ilk gününde Murat’ın hışmına uğruyor ve geceyi başka odada geçiriyor. Haşmet ise torunundan vazgeçmeyeceğini Murat’a söylüyor, genç adam ise sevdiği kadını bırakmayacağını belirtiyor.

Aşk Laftan Anlamaz 18. bölümü ile 12 Ekim Cumartesi günü Show TV ekranlarında…

AŞK LAFTAN ANLAMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Aşk Laftan Anlamaz”ın 17. bölümünde; Murat'ın Hayat'ı Giresun yolunda durdurması ikisi için yepyeni mutlu bir başlangıç yaratsa da bu aşk büyük bir sınavın içine düşer. Hayat'ı tüm yalanlara rağmen affetmeye çalışan Murat'ın önünde şimdi bir engel daha vardır. Hayat'ın Dedesi Haşmet! İki ailenin geçmişe dayanan bağlarının da ortaya çıkmasıyla Murat, Hayat'ı tamamen kaybetme ihtimaliyle yüz yüze gelir. Haşmet ve Murat arasında yükselen savaşın galibi kim olacaktır? Ancak tüm zorluklara rağmen Hayat'ın elini bırakmayan Murat'ı beklemediği yerden gelecek başka bir darbe alt üst eder. Önce Hayat, şimdi annesi… Geçmişin hatalarının bedelini Hayat ve Murat ödeyecek, ortaya çıkan sır ikisinin hayatında büyük bir kırılma yaratacaktır. Ve Hayat'ın büyük bekleyişi! Mutlu sonla mı yoksa büyük bir hüsranla mı bitecektir?