Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 19. bölüm fragmanı izle: Hayat’tan Murat’a rest
Aşk Laftan Anlamaz 19. bölüm fragmanı izle: Hayat’tan Murat’a rest
Aşk Laftan Anlamaz 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat, Murat'a artık boyun eğmeyeceğini söylüyor fakat başarılı olamıyor.
Magazin 14 Kasım 2016 - 15:28

Show TV’nin yayın günü değişen ve cumartesi günleri büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat’ın kendisini affetmesi için elinden geleni yapan Hayat, başarılı olamayınca artık sevdiği adama boyun eğmeyeceğini söylüyor fakat yine başarılı olamıyor.

Aşk Laftan Anlamaz 19. bölümü ile 19 Kasım Cumartesi akşamı Show TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 18. bölümünde; Hayat ve Murat'ın mutlu sonu zor günlerin başlangıcıdır. Hayat içine düşeceği çıkmazdan habersiz Murat'a evet derken, Murat karmakarışık duygularla aşkıyla öfkesi arasında gidip gelmektedir. Öğrendiği gerçeklerin ağırlığı ile her şeyin acısını Hayat'tan çıkarmaya başlar. Hayat ise Murat'ın öğrendiği gerçeklerden habersiz tüm suçu kendisinde görmekte ve söylediği yalan yüzünden Murat'ın kendisini affedemediğini düşünmektedir. Ancak pes etmeye niyeti yoktur. Murat onu affedene kadar ne olursa olsun asla onu terk etmeyecektir. Murat tüm bunların arasında Haşmet dedenin Hayat'ı geri alma çabalarına karşı koyarken beklemediği bir gerçekle daha karşılaşır. İki aile arasındaki bağ geçmişten kalan hesaplara bağlanmaktadır.