Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 3. bölüm 2. fragmanı izle: Murat ve Hayat arasında yakınlaşma
Aşk Laftan Anlamaz 3. bölüm 2. fragmanı izle: Murat ve Hayat arasında yakınlaşma
Aşk Laftan Anlamaz 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat ve Hayat'ın tatlı sert atışmaları keyifli anlar yaşatacak.
Magazin 27 Haziran 2016 - 09:57

Show TV’nin yepyeni romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat ve Hayat tatlı sert atışmalarına devam ederken aralarında da sürpriz yakınlaşma gerçekleşiyor.

 

birbirleriyle sürekli didişen Murat ve Hayat arasınde sıcak gelişmeler yaşanıyor. İstifa eden Hayat'ın peşinden giden Murat güzel kadından özür diliyor. Hayat ise Murat'ın bu tavrına çok şaşırıyor. Öte yandan dizide öyle bir an gerçekleşiyor ki ikili sıcak anlar yaşıyor.

Aşk Laftan Anlamaz 3. bölümü ile 29 Haziran Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında…

AŞK LAFTAN ANLAMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın ikinci bölümünde; Gerçek Suna’yı karşısında bulan Hayat, ne yapacağını şaşırarak güçlükle durumu geçiştirir. Korktuğu an gelmiştir ve yalanı açığa çıkacak mıdır? Üstelik Emine, Hayat’taki tuhaflığı fark edip kızının peşine düşerek Sarte’ye baskın yapar. Durumlar kızımız için daha da zorlaşacaktır. Hayat’ın yardımına her zamanki gibi Aslı ve İpek yetişir. Yapılacak tek şey Suna’dan birkaç gün daha izin almaktır. Hayat bunun mümkün olmadığını söylese de İpek bir yolunu bulacağına söz verir. Soluğu Suna’nın evinde alırlar. İpek ve Hayat, Suna’yı ikna edebilecekler midir? Bir taraftan da Murat’ın verdiği işlerle boğuşan Hayat, tuhaf testlere tabi tutulduğunu düşünür. Patronunun her şeyi öğrendiğinden şüphelenir. Bir de Didem’in kıskançlıkları ve diğer yanlış anlaşılmalar sonucu Hayat, gururuyla geleceği arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.