Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Aşk Laftan Anlamaz 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Aşk Laftan Anlamaz 4. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat'ın zor sorusu karşısında dumura uğrayan Hayat, ne cevap verecek?
Magazin 2 Temmuz 2016 - 15:08

Show TV’nin yeni romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 4. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Aşk Laftan Anlamaz Murat ve Hayat geçen bölümde romantik anlar yaşamıştı. Günün sonunda ise genç adam Hayat’a kritik bir soru sormuş güzel kadın ise zor duruma düşmüştü. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat, Murat’ın bu sorusuna nasıl cevap verecek? Gerçekleri anlatacak mı?

Aşk Laftan Anlamaz 4. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 4. BÖLÜM FRAGMANI

AŞK LAFTAN ANLAMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hayat, köstebeklikle suçlandığı için istifa etmiştir. Emine ve Fadik'in baskınından son anda haberdar olan Hayat, Sarte'nin danışmasında onları karşılar. Her şey ortaya çıkacak diye düşünürken Tuval gelir ve Emine'yi, kızının orada çalıştığına ikna eder. Hayat, Aslı ve İpek'le bundan sonra ne yapacağını konuştuğunda, Suna'ya haber vermesi gerektiğini hatırlar. Ne de olsa onun kimliğiyle bu işte çalışmaktadır. İpek'le birlikte Suna'nın yanına giderler. Bu sırada Murat, Doruk'la konuşup Hayat'ın köstebek olmadığını öğrenir. Ama özür dileyecek bir yapısı olmadığı için tavrından vazgeçmez. Daha sonra Azime ve Kerem'le yapacakları konuşmalarda nasıl büyük bir hata yaptığını anlar. Hayat'ın yanına gidip özür diler. Murat'ın bu davranışı, Hayat'ı geri getirmeye yetecek midir?