Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 4. bölüm fragmanı
Aşk Laftan Anlamaz 4. bölüm fragmanı
Aşk Laftan Anlamaz 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Didem, plan kurarak Hayat'ı Murat'tan koparmaya çalışıyor.
Magazin 9 Temmuz 2016 - 10:33

Show TV’nin yepyeni ve romantik komedi tarzındaki dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Didem, yakışıklı bir adam bularak Hayat’ın kafasını karıştırmaya çalışarak Murat’tan koparmaya çalışıyor. Bakalım genç ve güzel kadın bu plan karşında na sıl bir strateji izleyecek?

Aşk Laftan Anlamaz 4. bölümü ile 13 Temmuz Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında…

AŞK LAFTAN ANLAMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hayat, köstebeklikle suçlandığı için istifa etmiştir. Emine ve Fadik'in baskınından son anda haberdar olan Hayat, Sarte'nin danışmasında onları karşılar. Her şey ortaya çıkacak diye düşünürken Tuval gelir ve Emine'yi, kızının orada çalıştığına ikna eder. Hayat, Aslı ve İpek'le bundan sonra ne yapacağını konuştuğunda, Suna'ya haber vermesi gerektiğini hatırlar. Ne de olsa onun kimliğiyle bu işte çalışmaktadır. İpek'le birlikte Suna'nın yanına giderler. Bu sırada Murat, Doruk'la konuşup Hayat'ın köstebek olmadığını öğrenir. Ama özür dileyecek bir yapısı olmadığı için tavrından vazgeçmez. Daha sonra Azime ve Kerem'le yapacakları konuşmalarda nasıl büyük bir hata yaptığını anlar. Hayat'ın yanına gidip özür diler. Murat'ın bu davranışı, Hayat'ı geri getirmeye yetecek midir?